Prodej klasické pletivo | Ploty, pletiva, sloupky, brány, branky, Uzlové lesnické pletivo, Uzlové farmářské pletivo, Oborní pletivo, Klasické pletivo, Prohazovací pletivo, Plotové branky, Plotové brány, Ocelové sloupky, Příslušenství k plotům, pletivo, příslušenství pletivo, Zn – pozinkovaný drát pletivo, Zn + PVC – pozinkovaný drát potažený plastem pletivo, ozdobná pletiva, pletiva pro chovatele, tkaná pletiva, svařované sítě, montáž pletiva, sloupky pletivo, napínací dráty pletivo, napínáky na pletivo, pletivo pro chovatele, pletivo domy, pletivo lesy. Pletivo louky. Pletivo pro zvěř, Pletivo pro celou ČR, prodej pletiva v místě

  Prodej klasické pletivo

  Jedná se o a nejpoužívanější typ plotu, který je svojí univerzálností vhodný pro všeobecné použití (stavebnictví, zahrada, zemědělství, sadařství, oplocení rodinných domů…)

  Hlavní předností tohoto oplocení je příznivá cena.Klasické pletivo se vyrábí z pozinkovaného drátu a dále z pozinkovaného drátu s následnou plastifikací (viz. charakteristika).

  Materiál:

  Pletivo se vyrábí z ocelového drátu (STN 426426,resp. DIN 177)

  Povrchová úprava:

  Pletivo se dodává s následujícími povrchovými úpravami drátu:

  a) Pozinkovaný drát s komerčním nánosem zinku min. 70g/m2 , s hrubým nánosem zinku = min.200 g/ m2 v závislosti na průměru drátu (DIN 1548)

  b) Pozinkovaný drát potažený PVC (barva tmavozelená RAL 6005) výhodou této varianty je delší životnost, ale i pěkný vzhled.

  Způsob balení:

  Klasická pletiva se dodávají v rolích obvykle po 25 bm, na přání v rolích po 10 a 15bm.

  Vysvětlivky k tabulkám:

  ZN - pozinkovaný drát

  ZN + PVC - pozinkovaný drát potažený plastem

  ND - napínací drát (pletivo se zapleteným vrchním a spodním drátem)